Accounts Receivable Specialist (afternoon)

MADS Marketing Kft. Hirdetés azonosító: WK2414-37782 Accounts Receivable Specialist (afternoon)
Régió(k):

Budapest

Munkavégzés helye:

Budapest, District 6

teljes munkaidő,

Cég tevékenysége:

MUNKAERŐ KÖZVETÍTÉS:

Személyre szabott munkakörelemzés
Munkakörhöz alakított kiválasztási rendszer
Kiválasztás utáni garanciavállalás
Személyre szabott árkonstrukciók.
MUNKAERŐ KÖLCSÖNZÉS:

Toborzás/elő kiválasztás
3 hónapig teljes körű munkaügyi és társadalombiztosítási adminisztráció
Szükséges orvosi alkalmassági vizsgálatok elkészítése
Szolgáltatásról költségszámlát állítunk ki
3 hónap után ingyen átvehető a munkavállaló saját állományba
DIÁKMUNKA:

Amit nem kell fizetnie: nyugdíj- és TB járulék, egészségügyi hozzájárulás, munkáltatói és egyéb járulékok!
Csökkentheti cége: HR- és adminisztrációs költségeit!
Szolgáltatásunkról számlát adunk, melyet költségként elszámolhat!
A munkáltatói jogokat a Megrendelő és az iskolaszövetkezet közösen gyakorolja!

Cég jellemzők:

2010-ben azzal a céllal alakítottuk a cégünket, hogy személyzeti szolgáltatások területén teljes körű komplex megoldásokat nyújtsunk Megrendelőink számára.

Különös figyelmet fordítunk Megrendelőink egyéni igényeire. Megoldásokban törekszünk a rugalmasságra és gyorsaságra.

Minden megrendelőnkkel dedikált projekt menedzser tartja a kapcsolatot. Nem csak a toborzás/kiválasztás folyamatában, hanem később a munkavállaló képzési és fejlesztési időszakában is figyelemmel kiésérjük a folyamatokat.

Fő profilunk közé tartozik a fiatal tehetségek megtalálása. Adatbázisunkban jelenleg 31.000 fiatal 17-35 év közötti munkavállaló van. Tagjaink több mint 60%.val már dolgoztunk együtt. Nappali tagozatos éveik alatt részt vettek gyakornoki programunkban, melynek köszönhetően volt alkalmunk felmérni készségeiket/képességeiket.

Munkavállalóinkkal kapcsolatosan garancia az, hogy végzettségük megszerzése után megtaláljuk nekik azt a munkahelyet, ahol biztonsággal folytathatják karrierjüket.

MADS Marketing Kft. célja mindkét oldal érdekeit kielégíteni. Megteremteni a biztos alapot, melyre mind a munkavállalók mind a megbízást adó vállalatok építhetnek.

Megbízónk profilja, feladatok:

In this role you will have the following accountabilities:

Issue invoices and take part in process standardization projects
Manage the collection activities and claims. Take initiative and proactively contact customers to collect outstanding revenue
Book payments in a timely manner and take ownership in the cash application process
Establish and maintain appropriate credit limits for new and existing customers
Maintain customer accounts and customer ledgers. Conduct account reconciliation

Elvárások:

Essential Skills, Knowledge and Behaviours:

BA in the field of economics and/or accounting
Fluency in English is a must, but any European language knowledge is an advantage
Strong MS Office knowledge, especially in Excel
Good understanding of major ERP systems
Strong analytical skills and ability to understand business needs and influence business impact
Excellent communication and interpersonal skills
Attention to details and accurate data management

Amit kínálunk:

We can offer:

Good location and modern working environment
Working hours 13:30-22:00
Challenging end-to-end process with a global scope
Competitive salary and compensation package

Egyéb információk:

WORKING TIME
13:30 - 22:00

LOCATION
Budapest, District VI.

PROJECT MANAGER
Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

APPLICATION
With CV, subject: AR afternoon shift

Ismerős e-mail címe: *

* - kötelező mező